Onlinescoring

Här hittar du onlinescoring för Forshallens Bowlingcenter:

http://www.lanetalk.com/sv/?p=online_scoring/show&uuid=889dca44-3928-11e0-bcf4-0050569d2b85

Program 2017-2018

 

Lör 9/9 14.40 1 – 8 Marbodals BS A – Team Clan BK F Nationella Sydallsvenskan
Lör 16/9 10.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK Ös På A Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 16/9 12.00 1 – 8 Marbodals BS A – BK June A Nationella Sydallsvenskan
Lör 16/9 14.20 1 – 8 Marbodals BS F2 – BK Källar´n Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Sön 17/9 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – BK Kyrk U2 Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 17/9 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – BK Kyrk U2 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 23/9 10.00 1 – 8 Marbodals BS F2 – BK Kyrk F2 Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Lör 23/9 13.40 1 – 8 Marbodals BS F1 – Trollhättan Dolphins BK A Nationella Div 2 Norra Götaland
Sön 24/9 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Kvänums Lumber U Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 24/9 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Kvänums Lumber U Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 14/10 10.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – Team Tibro BK A Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 21/10 11.00 1 – 8 Marbodals BS A – BK Femtionian A Nationella Sydallsvenskan
Lör 21/10 13.20 1 – 8 Marbodals BS F2 – Mariestads BS A Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Sön 22/10 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Baloo BT U Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 22/10 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Baloo BT U Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 28/10 14.40 1 – 8 Marbodals BS A – Team Pergamon BC F Nationella Sydallsvenskan
Sön 29/10 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – BK Rolling Stones U2 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 18/11 10.00 1 – 8 Marbodals BS A – Team Lerum BC A Nationella Sydallsvenskan
Lör 18/11 13.40 1 – 8 Marbodals BS F2 – Skövde AIK BK F Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Sön 19/11 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – BK Vänern U Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 19/11 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – BK Vänern U Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 25/11 13.40 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK 64 A Nationella Div 2 Norra Götaland
Sön 26/11 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Team Eldklot BK U3 Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 26/11 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Team Eldklot BK U3 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 2/12 12.00 1 – 8 Marbodals BS F2 – Hjo BK A Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Lör 2/12 13.40 1 – 8 Marbodals BS F1 – Mörlanda BS A Nationella Div 2 Norra Götaland
Sön 3/12 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Arena Bowl Götene U Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 3/12 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Arena Bowl Götene U Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 13/1 10.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK Edet A Nationella Div 2 Norra Götaland
Sön 14/1 10.00 1 – 8 Marbodals BS F2 – Annelunds BK A Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Omg. 13 19 – 25 Jan Tidaholms Bowlinghall
Lör 20/1 13.40 1 – 8 Marbodals BS F2 – BK 64 F Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Lör 10/2 12.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – Falköpings AIK BK F Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 10/2 13.40 1 – 8 Marbodals BS F2 – BK Oden Falköping F2 Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Sön 11/2 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – BK Rolling Stones U1 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 17/2 10.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK Korp A Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 17/2 14.40 1 – 8 Marbodals BS A – IFK Borås A Nationella Sydallsvenskan
Sön 18/2 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Team Eldklotet BK U2 Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 18/2 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Team Eldklotet BK U2 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 10/3 10.00 1 – 8 Marbodals BS F2 – Team Alingsås BC F2 Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Lör 17/3 11.40 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK Skrufscha F Nationella Div 2 Norra Götaland
Sön 18/3 10.00 1 – 8 Marbodals BS A – IK Sterling A Nationella Sydallsvenskan
Sön 18/3 12.00 1 – 8 BK June A – IK Sterling A Nationella Sydallsvenskan
Sön 18/3 14.20 1 – 8 BK June A – BK Joker A Nationella Sydallsvenskan
Sön 18/3 16.20 1 – 8 Marbodals BS A – BK Joker A Nationella Sydallsvenskan
Lör 7/4 10.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – BK Kåess F1 Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 7/4 13.40 1 – 8 Marbodals BS F2 – Vara BK A Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Sön 8/4 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – BK Kyrk U1 Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 8/4 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – BK Kyrk U1 Västergötland VästGöta Ungdom
Lör 14/4 10.00 1 – 8 Marbodals BS F2 – BK Ös På F Nationella Div 3 Nordöstra Götaland
Lör 14/4 13.00 1 – 8 Marbodals BS F1 – Kvänums BK A Nationella Div 2 Norra Götaland
Lör 14/4 15.00 1 – 8 Marbodals BS A – Olofströms BS A Nationella Sydallsvenskan
Sön 15/4 13.00 1 – 4 BK Rolling Stones U1 – Team Eldklotet BK U1 Västergötland VästGöta Ungdom
Sön 15/4 14.00 1 – 4 BK Rolling Stones U2 – Team Eldklotet BK U1 Västergötland VästGöta Ungdom